RN73R1JTTD3902D10
MFR.Part #
RN73R1JTTD3902D10
JLCPCB Part #
C4151511
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS