MOS1CT52A122J
MFR.Part #
MOS1CT52A122J
JLCPCB Part #
C782207
Description
1.2kΩ 1W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3xL9mm Through Hole Resistors ROHS