RN73R1JTTD3701C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD3701C50
JLCPCB Part #
C4270523
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.7kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS