RN73R1JTTD3703C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD3703C50
JLCPCB Part #
C4147194
Description
-55℃~+155℃ 100mW 370kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS