SG73S2ERTTD2211F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD2211F
JLCPCB Part #
C6222488
Description
-55℃~+155℃ 2.21kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS