RN73R1JTTD3613B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD3613B25
JLCPCB Part #
C2506556
Description
-55℃~+155℃ 100mW 361kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS