RN732BTTD7060D100
MFR.Part #
RN732BTTD7060D100
JLCPCB Part #
C4145516
Description
-55℃~+155℃ 125mW 706Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS