RK73G1JTTD20R0D
MFR.Part #
RK73G1JTTD20R0D
JLCPCB Part #
C2579704
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS