RK73H2ATTD2672D
MFR.Part #
RK73H2ATTD2672D
JLCPCB Part #
C2577606
Description
-55℃~+155℃ 250mW 26.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS