RN73R1JTTD3570D25
MFR.Part #
RN73R1JTTD3570D25
JLCPCB Part #
C4300016
Description
-55℃~+155℃ 100mW 357Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS