RN731JTTD2461F50
MFR.Part #
RN731JTTD2461F50
JLCPCB Part #
C4213742
Description
-55℃~+155℃ 2.46kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS