RN73R1JTTD3160D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD3160D100
JLCPCB Part #
C2496075
Description
-55℃~+155℃ 100mW 316Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS