SLR1TTE2R80D
MFR.Part #
SLR1TTE2R80D
JLCPCB Part #
C4169616
Description
-55℃~+180℃ 1W 2.8Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS