RN73R1JTTD2912F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD2912F25
JLCPCB Part #
C4014273
Description
-55℃~+155℃ 100mW 29.1kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS