RN732ATTD1042F50
MFR.Part #
RN732ATTD1042F50
JLCPCB Part #
C3971011
Description
-55℃~+155℃ 10.4kΩ 100mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS