RN73R1JTTD2870B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD2870B10
JLCPCB Part #
C2564194
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 287Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS