RN73H2ETTD1540A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1540A25
JLCPCB Part #
C4046141
Description
154Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS