RN73H2ETTD4991F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD4991F25
JLCPCB Part #
C4183014
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.99kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS