RN73R1JTTD2460F10
MFR.Part #
RN73R1JTTD2460F10
JLCPCB Part #
C4324134
Description
-55℃~+155℃ 100mW 246Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS