RN731ETTP6041C25
MFR.Part #
RN731ETTP6041C25
JLCPCB Part #
C4068231
Description
-55℃~+155℃ 6.04kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS