RN73R1JTTD2430A25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD2430A25
JLCPCB Part #
C2567225
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 243Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS