RN73R2BTTD6423D50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD6423D50
JLCPCB Part #
C2531017
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 642kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS