HV733ATTE6652F
MFR.Part #
HV733ATTE6652F
JLCPCB Part #
C4136277
Description
-55℃~+155℃ 1W 66.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS