RN73R1JTTD2430A05
MFR.Part #
RN73R1JTTD2430A05
JLCPCB Part #
C4227587
Description
-55℃~+155℃ 100mW 243Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS