RN731JTTD3302D100
MFR.Part #
RN731JTTD3302D100
JLCPCB Part #
C4291997
Description
-55℃~+155℃ 33kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS