RN73R1JTTD2401C10
MFR.Part #
RN73R1JTTD2401C10
JLCPCB Part #
C2566454
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.4kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS