RN731ETTP4320C50
MFR.Part #
RN731ETTP4320C50
JLCPCB Part #
C4269207
Description
-55℃~+155℃ 432Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS