RN73H2BTTD6262C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD6262C25
JLCPCB Part #
C2558708
Description
-55℃~+155℃ 250mW 62.6kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS