RN73R1JTTD2342D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD2342D50
JLCPCB Part #
C2495711
Description
-55℃~+155℃ 100mW 23.4kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS