RN73H1JTTD1430A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD1430A05
JLCPCB Part #
C4034612
Description
100mW 143Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS