RN73R1JTTD2323B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD2323B25
JLCPCB Part #
C4054819
Description
-55℃~+155℃ 100mW 232kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS