ERA-3ARB7152V
MFR.Part #
ERA-3ARB7152V
JLCPCB Part #
C1706478
Description
-55℃~+155℃ 100mW 71.5kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS