ERJ-H3EF3482V
MFR.Part #
ERJ-H3EF3482V
JLCPCB Part #
C4287520
Description
-55℃~+175℃ 125mW 34.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS