RN73R1JTTD2211C10
MFR.Part #
RN73R1JTTD2211C10
JLCPCB Part #
C4118909
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.21kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS