RN73R1JTTD2103F50
MFR.Part #
RN73R1JTTD2103F50
JLCPCB Part #
C2496293
Description
-55℃~+155℃ 100mW 210kΩ 75V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS