RN73R1JTTD2103D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD2103D50
JLCPCB Part #
C4150064
Description
-55℃~+155℃ 100mW 210kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS