RN73R1JTTD2080F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD2080F25
JLCPCB Part #
C2496547
Description
-55℃~+155℃ 100mW 208Ω 75V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS