SG73S2ERTTD4300F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD4300F
JLCPCB Part #
C6295643
Description
-55℃~+155℃ 430Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS