RN73R1JTTD19R3C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD19R3C50
JLCPCB Part #
C2523536
Description
-55℃~+155℃ 100mW 19.3Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS