RN73R1JTTD1961A25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1961A25
JLCPCB Part #
C3948936
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS