RK73G1JTTD2321F
MFR.Part #
RK73G1JTTD2321F
JLCPCB Part #
C2577998
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS