RN732BTTD1781F10
MFR.Part #
RN732BTTD1781F10
JLCPCB Part #
C4265580
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS