RN73R1JTTD1930A25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1930A25
JLCPCB Part #
C2566603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 193Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS