RN73R1JTTD1871F10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD1871F10
JLCPCB Part #
C2532848
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 100mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS