RN73H2ETTD94R2A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD94R2A25
JLCPCB Part #
C4096956
Description
250mW 94.2Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS