RN73R2ETTD2492F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD2492F25
JLCPCB Part #
C2602434
Description
-55℃~+155℃ 24.9kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS