RN73R1JTTD1821C10
MFR.Part #
RN73R1JTTD1821C10
JLCPCB Part #
C3942929
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS