RN731JTTD20R0B25
MFR.Part #
RN731JTTD20R0B25
JLCPCB Part #
C186355
Description
-55℃~+155℃ 20Ω 63mW 75V ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS