RN73R1JTTD1761C10
MFR.Part #
RN73R1JTTD1761C10
JLCPCB Part #
C2566483
Description
-55℃~+155℃ 1.76kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS