RN73H2ETTD82R0F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD82R0F25
JLCPCB Part #
C3976574
Description
250mW 82Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS